link gyûjtemény


│  Główna │  Logowanie  │  Rejestracja  │  Drukarnia  │ 
Biznes i ekonomia          Edukacja          Inne          Internet          Komputery          Nauka i technika          Nieruchomości          Rozrywka          Telekomunikacja          Turystyka          Zdrowie i uroda         


    Directory  Własna firma

    

Trendy 2010 – INTERTELECOM

Dodał admin, 2010-06-09 Autor / Opracowanie: Ja

IX edycja Kongresu INFOTELA odbywająca się w dniach 13 i 14 kwietnia w Łodzi na terenie MTŁ, stanowi doskonałe uzupełnienie merytoryczne tej gałęzi wiedzy.
Program XXI edycji Międzynarodowych Targów Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM 2010 zostanie urozmaicony przez IX Kongres INFOTELA oraz Konferencję TELEMEDYCYNA. Patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Infrastruktury oraz Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej - Pani Anna Streżyńska.


Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM 2010 oferują wszystkim pasjonatom możliwość poznania tegorocznych trendów w dziedzinie telekomunikacji.

IX edycja Kongresu INFOTELA odbywająca się w dniach 13 i 14 kwietnia w Łodzi na terenie MTŁ, stanowi doskonałe uzupełnienie merytoryczne tej gałęzi wiedzy. Perspektywy rozwoju rynku komunikacji elektronicznej w Polsce, opinie naukowców i praktyków - wszystko w zasięgu planowanych obrad. Otwarty charakter Kongresu sprzyja nawiązywaniu cennych kontaktów, jak też umożliwia zapoznanie się z najnowszą ofertą stoisk wystawienniczych. Tegoroczne hasło Kongresu: "KOMUNIKACJA ELEKTRONICZNA - KONWERGENCJA USŁUG; INTEGRACJA LUDZI".

Obrady Kongresu są znakomitą okazją do wymiany poglądów w kontekście aktualnych regulacji prawnych i biznesowych oraz nowych technologii w polskiej branży komunikacji elektronicznej (telekomunikacja, informatyka, multimedia). Planowane sesje i panele dyskusyjne dedykowane będą wszechobecnej cyfryzacji zarówno w aspekcie technologicznym, jak i społecznym oraz nowej ustawie o wspieraniu i rozwoju usług szerokopasmowych a także sieci telekomunikacyjnych. W dyskusjach uczestniczyć będą przedstawiciele Rządu, Ministerstw i Urzędów, KRRiT, Izb Branżowych, świata nauki i gospodarki, firm z obszaru telekomunikacji, informatyki, telewizji i finansów, instytucji administracji państwowej i terytorialnej oraz media.

Dominujące trendy Kongresu to niewątpliwie postępująca konwergencja oraz rozwój telewizji internetowej, mobilnej i cyfrowej z wyznaczaniem kierunku inwestycji związanych z infrastrukturą telekomunikacyjną. IX Kongresowi INFOTELA towarzyszyć będą różnorodne imprezy wraz z rozstrzygnięciem XII edycji ogólnopolskiego konkursu o LAUR INFOTELA.

Jednocześnie w nowym zakresie tematycznym Targów znajdzie się e-Zdrowie. Jego inauguracją będzie Konferencja TELEMEDYCYNA, która już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem. W dniach 13 – 14 kwietnia 2010 zostaną zaprezentowane urządzenia elektroniczne wykorzystywane w medycynie, podczas gdy strona merytoryczna przedsięwzięcia będzie urozmaicona możliwością uczestnictwa w panelach dyskusyjnych. Dla firm działających w tym obszarze organizator przygotował specjalną ofertę wystawienniczą.

W organizację Konferencji zaangażowały się Urząd Marszałkowski w Łodzi (z wydziałem e-zdrowia - liderem w skali kraju) oraz liczne ośrodki akademickie krajowe i zagraniczne reprezentowane przez znakomitych gości takich jak: prof. Fabio Bagnoli (University of Genua), prof. Premysl Krsek (University of Technology – Brno).

Patronat nad Targami objęła Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, a prestiż i renomę Targów INTERTELECOM podkreśla osobisty udział Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej – Pani Anny Streżyńskiej.

ZAPRASZAMY!

Szczegóły: www.intertelecom.info
Dalszych informacji chętnie udzieli Państwu:
Maciej Majewski
+48 42 638 62 60 e-mail: m.majewski@mtl.lodz.pl


Artykuł pochodzi z serwisu artykuly.com.pl - źródła darmowych artykułów do przedruku.
O autorze
Opracowanie: Izabela Koptoń - Ryniec    Losowe artykuły 

Zróżnciowanie strefowe gleb
KLIMATY RÓWNIKOWE Wilgotne lasy równikowe (brak okresów wegetacyjnych – rośliny kwitną i owocują cały rok


System bankowy
System finansowy jest to mechanizm współtworzenia i przepływu siły nabywczej miedzy podmiotami niefinansowymi i składających się z instrumentów finansowych, a także zasad, na jakich one działają.

    Artykuły


Przeglądarka WWW
Przeglądarka WWW jest oprogramowaniem, które interpretuje język HTML (Hypertext Markup Language) — jeden z języków używanych do zapisywania zawartości strony WWW.Rozwój turystyki
Rozwój markowych produktów turystycznych, w tym na tworzenie nowoczesnych i konkurencyjnych rynkowo ofert, stanowi istotną szansę na dynamiczny rozwój regionów.

    Regulamin          Kontakt        design:    Katalog Firm | Materiały edukacyjne | Prace naukowe   
                                                                                     ww6.    2008.  All rights reserved.